Víte, jak ušetřit na hrubé stavbě? Díky cihlám Leier a Britterm.

31.05.2023

Ceny materiálů stoupají, dodací lhůty se naopak prodlužují, a najednou, co původní propočet hypotéky s přehledem pokryl, dnes už nestačí. 

Je nám jasné, že současná situace se stavebními materiály není pro stavbu rodinného domu zcela příznivá. Ceny materiálů stoupají, dodací lhůty se naopak prodlužují, a najednou, co původní propočet hypotéky s přehledem pokryl, dnes už nestačí. Se systémem STAVBA.CZ se snažíme zvládat tento stav pokud možno, co nejvíce ku vaší spokojenosti. Ceny materiálů jsou stále příznivé, což bude zajímat právě ty, kteří potřebují realizovat hrubou stavbu za co nejvýhodnějších podmínek s důrazem na cenu/výkon. Přesvědčit se můžete v našem aktuálním ceníku.

Důkazem toho je i naše nová reference ve vinařské obci Želešice na brněnsku. Pěkně řešený rodinný dům o třech bytových jednotkách na skvělém místě s výhledem a dobrou dostupností do Brna. Co si víc přát. Pro stavbu této hrubé stavby byly zvoleny obvodové cihly LeierPLAN v kombinaci s třicítkami od Brittermu. Z důvodu plánované zástavby ulice byly doporučeny akustické cihly Britterm 25 AKU, které jistě pomohou se zvukovou izolací domu, a zajistí tak akustický komfort bydlení. Vnitřní zdivo je opět osvědčená kombinace LeierPLAN a Britterm.

Dodavatelem našich materiálů byly jihomoravské Vlkoš Stavebniny z naší partnerské sítě.


Pokud tedy zvažujete stavbu rodinného domu či developerský projekt, a zajímá vás v prvé řadě cena a rychlá doprava, neváhejte nás kontaktovat, a nebo vyplnit poptávkový formulář s nezávaznou kalkulací ZDARMA. Naleznete jej u každého produktu a na hlavní stránce.

>>> výčet materiálů s referencí zde <<<